06. 04. 2022.

[Uvod u finansijska tržišta] Raspored polaganja ispita u apsolventskom i "COVID" roku

U nastavku vesti možete videti satnicu polaganja ispita

Studenti koji u martovsko-aprilskom roku (15.04.2022.) izlaze na ispit i polažu jedno esejsko pitanje ili zadatak (prvi način polaganja) polažu u sali C301 od 10-10:30.
  • Ukoliko student položi istraživački rad, ali ne položi oba kolokvijuma, u ispitnom roku izlazi na ispit ali je oslobođen 3 i 4 poglavlja i delova 2.2.3. i 5.3. Na ispitu student daje odgovor na jedno pitanje esejskog tipa. Polaganje je pismeno.
  • Ukoliko student nije položio istraživački rad ali je položio oba kolokvijuma, u ispitnom roku izlazi na ispit i rešava jedan zadatak. Polaganje je pismeno.
Studenti koji ispit polažu na drugi način - usmeno, polagaće u sali C301 od 10:30.