05. 12. 2014.

FINANSIJSKA TRŽIŠTA - Dodatni termin za I kolokvijum

Odobren je dodatni termin za pologanje I kolokvijuma iz predmeta Finansijska tržišta

Grupne konsultacije vezane za gradivo I kolokvijuma održaće se u sredu 17.12.2014. godine, sa početkom u 15h i 30 min u amfiteatru B009.

Popravni I kolokvijum iz predmeta Finansijska tržišta održaće se u subotu 20.12.2014. godine. Raspored polaganja, kao i satnica održavanja kolokvijuma biće naknadno objavljeni. Pravo izlaska na kolokvijum imaju studenti tekuće generacije i starijih generacija, kao i oni studenti koji nisu položili I kolokvijum ili nisu zadovoljni brojem osvojenih poena.

Kolokvijum traje 30 min, i sastoji se od 3 zatvorena, 3 otvorena pitanja i 1 zadatka. Gradivo koje dolazi u obzir za I kolokvijum obuhvata 1 poglavlje i 2 poglavlje do dela 2.4. Izvedene hartije od vrednosti, iz predmetne knjige.