15. 07. 2022.

[FMIR] JUL 2022 - Rezultati Zadatak iz računovodstva i Test iz FA

U nastavku vesti možete preuzeti rezultate ostvarene u julskom roku. Pažljivo pročitajte celu vest.

U nastavku vesti možete preuzeti rezultate ostvarene u julskom roku.

Zadatak iz računovodstva: Položili su studenti koji su ostvarili najmanje 22,5 od maksimalnih 45 poena.

Test iz FA: Položili su studenti koji su ostvarili najmanje 7,5 od maksimalnih 15 poena.

------------

Ako ste polagali jedan od delova ispita a ne nalazite se u objavljenim rezultatima obratiti se isključivo mejlom na sledeći način:

T0: nemanja.milanovic@fon.bg.ac.rs; zeljko.spasenic@fon.bg.ac.rs (obavezno obe adrese u jednom mejlu).

SUBJECT: FMIR - JUL 2022 (obavezno ovakav subject jer imamo više predmeta i veliki broj studenata).

Tekst mejla mora da sadrži ime, prezime, broj indeksa, salu, grupu i deo ispita za koji ste polagali a nisu objavljeni vaši rezultati.

-----------

Uvid u radove je u subotu, 16. jula u amfiteatru B009 prema sledećem rasporedu:

07.30 – Uvid u Zadatak iz računovodstva za studente koji su polagali u amfiteatrima B009 i B103

08.00 – Uvid u Zadatak iz računovodstva za studente koji su polagali u amfiteatru 015 i Čitaonici

08.15 – Uvid u Test iz finansijske analize

Nije potrebno da se prijavite za uvid. Nakndani uvid nije moguć. Uvid putem MS Teams-a nije moguć. Na uvid se mora doći lično (poneti indeks).