21. 01. 2023.

[FMIR] JANUAR 2023 - Raspored polaganja Zadatka iz Računovodstva i Testa iz finansijske analize

Smerovi: ISiT, OM, UK Svi studenti koji su prijavili ispit u studentskoj službi/e-student servisu polagaće u ponedeljak, 23. januara 2023. godine u amfiteatru 015, prema sledećem rasporedu:

Zadatak iz računovodstva: 14:30h

Test iz finansijske analize: 15:45h.

Važno:

• Studenti ne smeju imati u svojoj blizini uključen ili isključen mobilni telefon. Mobilni telefon se mora isključiti i odložiti u ličnim stvarima studenta na čiviluku u sali u kojoj student polaže ispit. Ukoliko dežurni utvrdi da student ima mobilni telefon, ili da se mobilni telefon nalazi na klupi ispred, iza ili bilo gde van predviđenog mesta, student će biti automatski udaljen sa ispita uz pokretanje disciplinskog postupka.
  • Dozvoljeno je korišćenje kalkulatora.
  • Studenti moraju doneti kontni okvir korišćen na vežbama na kome ne sme biti bilo šta dopisano, podvučeno, obojeno itd.

Za sva pitanja obratiti se isključivo Željku Spaseniću putem MS Teams-a.