11. 07. 2024.

[FMIR] JUL 2024 - raspored polganja ispita - test iz FA i Zadatak iz računovodstva

U nastavku možete preuzeti raspored za polaganje delova ispita Finansijski menadžment i računovodstvo. Pravo polaganja imaju isključivo studenti koji su prijavili ispit preko e studenta.

Zadatak iz računovodstva 13.07.2024. u amfiteatru 1 sa početkom u 9.30 časova

Test iz finansijske analize 13.07.2024. u amfiteatru 1 sa početkom u 10.30 časova

Pravila polaganja:

• Studenti ne smeju imati u svojoj blizini uključen ili isključen mobilni telefon. Mobilni telefon se mora potpuno isključiti i odložiti u ličnim stvarima studenta na čiviluku ili nekom drugom predviđenom mestu u sali u kojoj student polaže ispit ili na katedri sa ličnom kartom. Ukoliko dežurni utvrdi da student ima mobilni telefon, ili da se mobilni telefon nalazi na klupi ispred, iza ili bilo gde van predviđenog mesta, studet će biti automatski udaljen sa ispita uz pokretanje disciplinskog postupka.
  • Dozvoljeno je korišćenje kalkulatora (za oba zadatka) i Kontnog okvira (samo za zadatak iz računovodstva) na kom ne sme ništa biti dopisano, podvučeno, obojeno itd.