11. 06. 2014.

[FMIR] Raspored polaganja drugog kolokvijuma

U nastavku vesti možete preuzeti raspored i pravila polaganja drugog kolokvijuma iz predmeta Finansijski menadžment i računovodstvo (smer: ISIT, OM, UK).

FMIR - deo FINANSIJE

• Drugi kolokvijum iz FMIR - deo FINANSIJE traje 45 minuta.
  • Kolokvijumi iz FMIR - deo FINANSIJE nisu međusobno uslovljeni, drugi kolokvijum mogu da polažu SVI studenti, bez obzira da li su položili prvi kolokvijum.

FMIR - deo RAČUNOVODSTVO

• Drugi kolokvijum iz FMIR - deo Računovodstvo traje 1h i 45 minuta. Zadaci se rade 1h i 25minuta, a teorija 20 minuta.
  • Kolokvijum mogu polagati SAMO studenti koji su položili prvi kolokvijum iz ovog dela ispita.
  • Svi studenti će dobiti radne sveske.
  • Napuštanje sale u prvih i poslednjih 10 minuta kolokvijuma nije dozvoljeno. Dozvoljeno je korišćenje kontnog plana i digitrona. Na kontnim planovima možete dopisati šifre računa koji nedostaju, ali nije dozvoljeno podvlačenje računa u bojama, dopisivanje formula, bilo kakvih skraćenica, strelica i sl.

Raspored polaganja možete preuzeti na narednim linkovima.